Diskusija

Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse

Diskusija

Kovo 17 d. Druskininkų VVG VPS administratorė Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė dalyvavo pirmąjame diskusijų cikle tema „Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse“. Pokalbis kvietė ieškoti atsakymų, kokia ateitis laukia bendruomeninių kultūrinių ir meninių praktikų Lietuvoje.

Kultūros sostinės bendruomenių programa Fluxus Labas pradėjo organizuoti paskaitų ciklą – diskusijas „Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse”.
Šio ciklo tikslas –pradėti kalbėti apie sparčiai augančias kultūrines ir menines bendruomenines praktikas, bendruomenių tapatybę, kultūros sektoriaus dialogą su bendruomenėmis bei analizuoti egzistuojančius gerosios praktikos pavyzdžius Lietuvoje, kalbėti apie ateities perspektyvas.
Pirmajame pokalbyje, kuris pradėtas kovo 17 d., dalyvavo Kaunas 2022  vadovė Virginija Vitkiene, sociologas ir socialinis darbuotojas, darbo su bendruomene ir bendruomenės plėtros konsultantas Paulius Godvadas, buvęs Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Diskusiją moderavo Justas Tertelis.
Šios diskusijos planuojamos kas antrą trečiadienį. Kviečiame stebėti.
Diskusijos partneriai: Kūrybinės jungtys

Kovo 17 d. video įrašą ir pranešėjų pasisakymus, diskusijas rasite čia