Mokymai

Vyko VVG viešojo kalbėjimo mokymai

Mokymai

Organizuoti viešojo kalbėjimo motyvaciniai mokymai

Druskininkų vietos veiklos  grupė organizavimo viešojo kalbėjimo motyvacinius mokymus, kuriais siekiama kaimo lyderius skatinti lėtojo turizmo paslaugų vystymą Druskininkų savivaldybės kaimiškojoje teritorijoje.

Mokymus vedė lektorius Vygandas Pikčiūnas.

Lektorius pristatė įvairius viešojo kalbėjimo metodus, kurie svarbūs dirbant su žmonėmis, skatinant juos teikti lėtojo turizmo paslaugas. Kalbama buvo ir apie
savimotyvaciją, kitų palaikymo svarbą,  balanso gyvenime išlaikymą. Juk kai esi pats subalansuotas, tai gali motyvuoti ir kitus teikti lėtojo turizmo paslaugas.
Susitikimui parinkta unikali vieta Druskininkuose – naujas Amberton Green SPA 5 žvaigždučių viešbutis. Po mokymų dalyviai turėjo galimybę apžiūrėti viešbutuką, kuris save pristato kaip miego SPA ir kviečia svečius ilsėtis lėtai.
Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Lėtos kultūros patirtys 2.00/CultTrips 2.00” pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonę ,,LEADER“ veiklos sritį Tarptautinio bendradarbiavimo projektų sritį ,,VVG bendradarbiavimo projektų rengimas ir įgyvendinimas.
Projekto vykdytojas Alytaus r. VVG, partneris Druskininkų VVG.
Projektas įgyvendinamas su 9 tarptautiniais partneriais iš 6  ES šalių – Austrijos, Vokietijos, Liuksemburgo, Italijos, Švedijos ir Lietuvos.
Projekto metu Druskininkų, Alytaus ir Birštono lėto turizmo paslaugų tiekėjų siūlomos paslaugos paruoštos ir reklamuojamos tarptautinėje partnerių interneto svetainėje SlowTrips / All Experiences in Alytus Region