Diskusija

Vieša diskusija apie NVO viziją su įvairių sektorių (valdžios, verslo, akademinės bendruomenės, žiniasklaidos) atstovais

Diskusija

Vieša diskusija apie NVO viziją su įvairių sektorių (valdžios, verslo, akademinės bendruomenės, žiniasklaidos) atstovais

Kovo 16 d. Druskininkų VVG VPS administratorė Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė dalyvavo viešoje diskusijoje su įvairių sektorių (valdžios, verslo, akademinės bendruomenės, žiniasklaidos) atstovais apie NVO viziją.

Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras (toliau – NIPC) nuo 1995 metų kasmet organizuoja Nacionalinius NVO forumus*.  2020 m. gruodžio 4 d. vykusio Nacionalinio NVO forumo metu buvo priimtas sprendimas po 100 dienų surengti pavasario diskusiją, skirtą ypatingai NVO sektoriui temai – Nacionalinės NVO plėtros koncepcijos 2030 rengimui.

Kovo 16 d. vykusios diskusijos metu buvo kalbama apie tai, kokia NVO sektoriaus ateitis planuojama 2030 metais?

Diskusija buvo siekiama  išgirsti skirtingų sektorių (valdžios, verslo, akademinės bendruomenės, žiniasklaidos) įžvalgas ir su NVO atstovais padiskutuoti kokia NVO sektoriaus ateitis planuojama 2030 metais, o gal net įmanoma programuoti ateitį ir 2050 metais?

Diskusijoje dalyvavo NVO atstovai, savivaldybių administracijų ir tarybų nariai, centrinės valdžios atstovai, verslo įmonių ir akademinės visuomenės, žiniasklaidos atstovai.

Gautas įžvalgas ir diskusijos metu išsakytas mintis norima panaudoti kuriamos NVO plėtros koncepcijos ir priemonių plano 2021-2030 metams rengimui.

Renginys buvo transliuojamas tiesiogiai.  Jo įrašą galite rasti čia