Registracija į mokymus

Kviečiame registruotis į mokymus

Registracija į mokymus

Praktiniai mokymai skirti padėti peržiūrėti savo prekinio ženklo pasiūlymą

Druskininkų vietos veiklos grupė organizuoja mokymus „Lėtojo turizmo paslaugų prekių ženklų vystymas“

Tai praktiniai mokymai skirti padėti peržiūrėti savo prekinio ženklo pasiūlymą. Mokymų metu nagrinėsime dalyvių individualių prekinių ženklų problemas, iššūkius, trukdančius įsitikinimus.

Į dalyvių verslus gilinsimės kartu su prekinių ženklų konsultante Sigita Jazepčikiene, blogo www.vivat.lt autore.

Sigita daugiau nei 15 metų dirba su įvairiais prekiniais ženklais ir sako:

„Prekinis ženklas yra apie žmones ir jų problemų sprendimą. Juos suvokus veikti tampa daug lengviau ir paprasčiau. Tik atsakymų mes dažnai ieškome teorijose. O tereikia pasižiūrėti į save – į žmones: kuo mes ištikrųjų gyvename, ką jaučiame, kuo tikime. Čia rasime atsakymus – aktualius ir jaudinančius.”

Mokymai skirti Druskininkų sav. kaimiškųjų teritorijų gyventojams, norintiems kurti arba vystantiems savo turizmo produktų ar paslaugų prekinius ženklus.

Mokymai vyks liepos 19 d. (pirmadienį)  9-16 val. Viečiūnų bendruomenės centre, Jaunystės g. 17-2, Viečiūnai, Druskininkų sav.

Mokymai nemokami.

Numatyti pietūs ir kavos pertraukos.

Vietų skaičius ribotas. Prioritetas skiriamas lėtojo turizmo paslaugų esamiems ir potencialiems tiekėjams Druskininkų savivaldybėje.

Registracija vyksta iki liepos 5 d.  tel. 8 615 84052

Mokymai organizuojami įgyvendinant tarptautinio bendradarbiavimo projektą „Lėtos kultūros patirtys 2.00/CultTrips 2.00“, kurį kartu su tarptautiniais partneriais ir Druskininkų vietos veiklos grupe įgyvendina Alytaus rajono vietos veiklos grupė.