Paskaita

Bendruomenių konsultanto Pauliaus Godvado paskaita

Paskaita

Balandžio 27 d. Fluxus Labas ir Kaunas 2022 organizavo ketvirtąją „Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse” ciklo paskaitą

Tema „Darbo su bendruomene įrankiai – žaidimai ir istorijos”.
Paskaitos metu sociologas ir bendruomeninių praktikų tyrinėtojas bei entuziastas Paulius Godvadas kalba apie du pagrindinius darbo su bendruomene instrumentus – žaidimus ir pasakojimus.
P. Godvadas papasakoja, kaip naudojami žaidimai ir pasakojimai bendruomenių stiprinime, kokia jų prasmė bei praktinė nauda bendruomenėms. Atskleidžia kokios prielaidos reikalingos bendruomenę stiprinantiems žaidimams ir kokie esminiai jų elementai. Taip pat pristato kokie veiksmai su žmonių pasakojimais stiprina jų bendruomeniškumą.
Paulius Godvadas yra VšĮ „Kitokie projektai” partneris, sociologas ir socialinis darbuotojas, darbo su bendruomene ir bendruomenės plėtros konsultantas bei entuziastas.
 „Kūryba ir dialogas: pokyčiai bendruomenėse” tai paskaitų ir pokalbių ciklas, kurio metu daugiau nei 6 mėnesius kas antrą antradienį neria į bendruomenines menines ir kultūrines praktikas, aiškinasi įvairius šių veiklų aspektus. Šio ciklo tikslas – pradėti kalbėti apie sparčiai augančias kultūrines ir menines bendruomenines praktikas, bendruomenių tapatybę, kultūros sektoriaus dialogą su bendruomenėmis, analizuoti egzistuojančius gerosios praktikos pavyzdžius Lietuvoje, pristatyti kūrybiškumu pagrįstus darbo su bendruomene metodus, kalbėtis apie ateities perspektyvas.
Visas jau įvykusias paskaitas ir diskusijas galite rasti Kaunas 2022 Youtube kanale.
Ciklas yra skirtas tiems, kad domisi bendruomeninėmis meninėmis ir kultūrinėmis praktikomis, yra šių veiklų praktikai ar entuziastai.
Partneriai: „Kūrybinės jungtys”, organizatorius: „Kaunas 2022” bendruomenių programa „Fluxus Labas”.
Fluxus Labas! – tai „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022” bendruomeniškumą per kūrybą skatinanti platforma, kuri siekia įgalinti skirtingas bendruomenes puoselėti savo kultūrą ir tapti svetingais savo vietos šeimininkais.