Įrašas

Bendruomeninių organizacijų vidaus dokumentų tvarkymas

Įrašas

Gegužės 20 d. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros („Litfood“) organizavo nuotolinį informacinį renginį 

Renginys „Bendruomeninių organizacijų vidaus dokumentų tvarkymas“, kuriame dalyvavo Druskininkų VVG ir bendruomeninių organizacijų atstovai, buvo skirtas ne tik kaimo bendruomeninėms organizacijoms, vietos veiklos grupių nariams, bet ir kitiems kaimo plėtros dalyviams.

Informacinio renginio metu lektorė Rasa Rockinienė apžvelgė tris aktualias temas. Pirmoji – apie dokumentų valdymo pakeitimus ir naujoves: kaip šį procesą sureguliuoti organizacijoje, kaip vyksta dokumentų perkėlimas, ką reiktų apžvelgti su savo naudojamais techniniais resursais ir parametrais bei, kaip tai aktualizuoja teisės aktai. Taip pat buvo pasigilinta į darbo kodeksą ir į kitus teisės aktus, lektorė R. Rockienė paminėjo, kokios yra naujovės atsisakant popierinių dokumentų, jų perkėlimo į skaitmeninę erdvę.

Daug dėmesio skirta ir elektroniniams dokumentams ir skaitmeninėms kopijoms: kokios yra skaitmeninės dokumentų kopijos, jų teisinė galia ir naudojimas veikloje. Kokie yra elektroninių dokumentų valdymo sistemų reikalavimai, elektroninis parašas ir jo teisinė galia, galimybė saugoti popierinius dokumentus elektronine forma.

Trečioji tema buvo apie popierinių ir elektroninių bylų tvarkymo ir apskaitos procesus, bylų naikinimą ir saugojimą.

Apie planuojamus informacinius renginius daugiau rasite agentūros https://www.litfood.lt/ ar Facebook  http://inx.lv/1sKC puslapiuose.

Informacija parengta remiantis VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra (litfood.lt)

Renginio įrašą rasite čia.