- DVVG - http://www.dvvg.lt -

Druskininkų vietos veiklos grupės susitikimas su Druskininkų jaunimo užimtumo centru

Druskininkų vietos veiklos grupė tęsia vietos projektų patikras. Kovo 9 d. lankėmės Druskininkų jaunimo užimtumo centre, kur direktorė Aušra Nedzinskienė pristatė projekto „Veiklus jaunimas – veikli bendruomenė“ įgyvendintas veiklas.

Projekto metu siekiant aktyvinti bendruomenių jaunimą organizuota stovykla bei išvyka į Ignalinos rajono kaimo bendruomenes. Vasario-kovo mėnesį jaunimas savo bendruomenėse įgyvendina įvairias iniciatyvas: Ricielių ir Stračiūnų bendruomenės įgyvendino idėja pažinti „Skydo“ grupuotės gyvenimą, Neravų ir Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenė organizavo stalo teniso ir stalo žaidimų vakarą, Viečiūnuose vyko „Maistkino naktis“, Leipalingyje šį penktadienį planuojamas „Kartų kovų“ renginys.

Džiaugiamės, kad Druskininkų JUC, bendruomenių ir aktyvaus jaunimo bendradarbiavimo dėka, vyksta naujos jaunimui svarbios iniciatyvos Druskininkų savivaldybės kaimiškojoje teritorijoje!

Druskininkų jaunimo užimtumo centrui skirta parama pagal kaimo vietovių vietos plėtros strategijos „Druskininkų vietos veiklos grupės teritorijos vietos plėtros 2015–2020 m. strategija“ (toliau – VPS) priemonę „Jaunimo neformalaus ugdymo sąsajų stiprinimas su vietos bendruomenės organizavimu ir socialinės atskirties mažinimu“.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais – Viečiūnų kaimo bendruomenė „Versmė“, Neravų kaimo bendruomenė, Jaskonių ir Naujasodės kaimo bendruomenė, Ricielių kaimo bendruomenė, Leipalingio miestelio bendruomenė, Stračiūnų bendruomenė.

Projektu siekiama paskatinti jaunimo įsitraukimą į bendruomenės gyvenimą ir inicijuoti jiems įdomias veiklas savo kaimiškojoje vietovėje.