- DVVG - http://www.dvvg.lt -

Kviečiame dalyvauti įvadiniuose mokymuose apie lėtą turizmą

Parašė dvvg Įjungta sausio 16, 2020 @ 12:30 pm yra Naujienos | Komentarai uždrausti

Druskininkų vietos veiklos grupe kartu su Alytaus r. vietos veiklos grupe ir partneriais iš Austrijos, Liuksemburgo, Italijos, Rumunijos, Vokietijos, Švedijos įgyvendina tarptautinį projektą „Lėtos kultūros patirtys 2.00 / CultTrips 2.00“. Šio projekto pagrindinis tikslas – kaimiškose vietovėse sukurti arba vystyti jau įkurtus verslus, kurie būtų patrauklūs tiek vietos, tiek užsienio turistams, kurie vadovaujasi lėtojo keliavimo principais.

Kviečiame dalyvauti įvadiniuose mokymuose, kurio metu sužinosite visus atsakymus, kas tai yra lėtas turizmas ir galbūt kils minčių ir idėjų jas realizuoti Druskininkų krašte.

Mokymai vyks vasario 11 d. ir 27 d.

Vieta. Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras.

Trukmė 8 ak. val.

Pradžia 10 val.

Mokymai nemokami. Vietų skaičius ribotas.

Mokymų programa čia [1]

Lektorė – lėtojo turizmo ekspertė Henrieta Miliauskienė.

Mokymai skirti potencialiems projekto dalyviams, kurie ketina įgyvendinti lėto turizmo idėjas Druskininkų kaimiškojoje teritorijoje.

Registracija į mokymus vyksta iki vasario 4 d. el. paštu vvg@druskininkai.lt, tel. 861584052.

 

Kyla klausimas – o kas tas lėtasis keliavimas ir kokie jo principai?

Lietuvoje tai dar mažai girdėtas terminas, tačiau Europoje jau keletą dešimtmečių gyvuoja lėtojo maitinimo, lėtų pinigų, lėtojo vaikų auklėjimo, lėtojo miesto, lėtojo gyvenimo būdo idėjos ir jų koncepcijų įgyvendinimas. Visa lėtojo judėjimo esmė – vartoti tik tai, kas užaugo tame krašte, maistą gaminti iš to, kas žaliuoja tuo metu darže, prekes pirkti tik iš vietos ūkininkų ir paslaugų teikėjų, vaikus auklėti pagal natūralius jų poreikius, tiesiog gyventi ir mėgautis gyvenimu.

Lėtojo keliavimo šalininkai ieško dar nepatirtų patirčių, dar negirdėtų istorijų, todėl jų žemėlapiuose atsiranda nauji maršrutai ir objektai. Juos domina to krašto, į kurį jie keliauja, savitumai. Jie nori patys viską išbandyti, pajusti, patirti. Lėtojo keliavimo koncepcija remiasi keliais pamatiniais dalykais: autentiškumas, originalumas, tikrumas.

Gal Jūsų kaimynas kepa naminę duoną, dzūkiškas bandas, ar lieja žvakes? Matote, kad karts nuo karto į jo kiemą suguža vienas kitas būrelis moksleivių. Puikus verslas! Bet… kuo vienoje troboje kepama duona skiriasi nuo kitos? Ar tikrai nukopijuota verslo idėja bus sėkminga? Kodėl turistas dėl duonos kepaliuko ar vaškinės žvakės turėtų atvykti būtent pas Jus, o pas Jūsų kaimyną?

Nebejojame, kad esate geriausi ir išmaniausi. Pasigirkite! Papasakokite, kuo Jūs esate originalesni, kūrybingesni nei Jūsų kaimynai. Gal atmintyje plazdena kadaise močiutės pasakota giminės ar kaimo istorija, kuri gali tapti naujo verslo atspirties tašku? Gal nuo pat vaikystės turite slaptą svajonę, kuri kaip tik dabar sulaukė savo išsipildymo valandos? Gal iš tų pasakojimų gims visai naujas produktas ar paslauga?

Daugiau informacijos tel. 8 615 84052 arba adresu M K. Čiurlionio g. 80, Druskininkai.

LĖTAS TURIZMAS_ [2]


Straipsnis spausdinamas iš DVVG: http://www.dvvg.lt

URL į straipsnį: http://www.dvvg.lt/archives/3838

nuorodą į šį puslapį:

[1] čia: http://www.dvvg.lt/wp-content/uploads/2020/01/Lėtojo-turizmo-mokymų-temos.pdf

[2] paveiksliukas: http://www.dvvg.lt/wp-content/uploads/2020/01/LĖTAS-TURIZMAS_.jpg

Copyright © 2011 DVVG. All rights reserved.