Druskininkų VVG dalyvavo konferencijoje Kaune

Druskininkų VVG dalyvavo konferencijoje Kaune

26 Lap Parašė į Naujienos | Komentarai

Š.m. Lapkričio 22 d. Kaune vyko NMA organizuota konferencija “Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo aktualijos”. Šioje konferencijoje dalyvavo Druskininkų VVG VPS administratorė Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė ir VVG atstovai iš visos Lietuvos.

Susitikimas-konferencija buvo surengta, nes keičiamos VVG administravimo taisyklės, kuriose bus nustatyta, kad VVG paraiškų vertinimą atliks nebe NMA, o VVG. Kaip teigė renginį pradėjęs NMA direktorius Erikas Bėrontas, taisyklių pakeitimas labai reikalingas siekiant visiems svarbaus bendro tikslo – surinktas VVG paraiškas įvertinti kuo operatyviau, kad parama jos gavėjus pasiektų kaip galima greičiau.

Konferencijos dalyviai buvo pasiruošę darbui. NMA darbuotojai – Virginija Liukpetrytė ir kolegos iš jos vadovaujamo skyriaus, supažindino VVG atstovus su NMA jau atliktais darbais, kai buvo gautos VVG paraiškos, pristatė, kokius darbus turės atlikti VVG, kai paraiškos joms bus perduotos. Klausytojams buvo pristatyti pagrindiniai paraiškų vertinimo kriterijai, aptarti vertinant dažniausiai kylantys klausimai, pvz., kada paraiška gali būti atmesta, kada būtina rašyti paklausimą pareiškėjui, į ką reikia atkreipti dėmesį vertinant verslo planą ir kiti darbo, susijusio su paraiškų vertinimu, niuansai.

Renginiui baigiantis susirinkusiesiems buvo pristatytas tarptautinis NMA projektas „AgriRenaissance“.

Konferencija buvo naudinga visiems susirinkusiesiems. Susitikimo metu buvo pasidalinta vertinga darbo patirtimi, VVG atstovai turėjo galimybę pasidalinti savo įžvalgomis, buvo keičiamasi nuomonėmis ir aktyviai diskutuojama.

 

 

image1-1-3 image2-3 image3-1